Кофти та Светри від Woolrich
Чоловічий вовняний гольф
12 324 9 859 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XL |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Чоловічий гольф Woolrich. Модель темно-синього кольору. Висока горловина. Ребристі манжети. Логотип. Натуральна шерсть у складі.
| Чоловічий вовняний гольф від Woolrich деталі: | |
| Код товару | WOOLRICH_227 |
| Бренд | Woolrich |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2023 - 2024 |
| Доступні розміри | XL |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | CFWOKN0231MRUF0706 3989 |
Склад
80% wool 20% poliammide
Розмір і крій
| Чоловічий вовняний гольф від Woolrich розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: WOOLRICH_227
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















