Кофти та Светри від Calvin Klein
Білий боді на довгий рукав
4 004 2 002 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіноче боді Кельвін Кляйн. Модель білого кольору. Довгі рукава. Брендовий напис.
| Білий боді на довгий рукав від Calvin Klein деталі: | |
| Код товару | CALVIN_KLEIN_944 |
| Бренд | Calvin Klein |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Весна - 2022 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | J20J217653 |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Білий боді на довгий рукав від Calvin Klein розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: CALVIN_KLEIN_944
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














