Верхній одяг від Elisabetta Franchi
Жіноче вкорочене пальто коричневого кольору
28 496 22 797 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіноче пальто Elisabetta Franchi. Модель рудого кольору. Класичний крій. Заокруглені лацкани. Рукави-кімоно. Пояс на талії. Металевий брендовий логотип на рукаві.
| Жіноче вкорочене пальто коричневого кольору від Elisabetta Franchi деталі: | |
| Код товару | ELISABETTA_FRANCHI_2371 |
| Бренд | Elisabetta Franchi |
| Тип | Верхній одяг |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Рудий |
| Артикул виробника | CP70D61E2600 |
Склад
OUTSIDE: 100%WO-BELT:100%WO
Розмір і крій
| Жіноче вкорочене пальто коричневого кольору від Elisabetta Franchi розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ELISABETTA_FRANCHI_2371
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















