Плаття від HUGO
Жіноча трикотажна сукня-трапеція
10 608 8 486 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | S | M | L |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + | + |
Опис
Жіноча сукня Hugo. Модель чорного кольору. Комір-стійка. Короткий рукав. Еластична тканина. Фактурна в’язка.
| Жіноча трикотажна сукня-трапеція від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10418 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | XS, S, M, L |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50554080 001 |
Склад
72% Viscose 28% Polyester
Розмір і крій
| Жіноча трикотажна сукня-трапеція від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10418
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














































