Плаття від Emporio Armani
Жіноча темно-синя сукня
16 432 13 146 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 42 |
|---|---|
| DiForte Emporio Armani ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + |
Опис
Жіноча сукня Emporio Armani. Модель темно-синього кольору. Натуральна бавовна. Дві бічні кишені. Довжина міді.
| Жіноча темно-синя сукня від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_9061 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2024 |
| Доступні розміри | 42 |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | 3D2A73 2N0FZ 0926 |
Склад
FABRIC: COTTON 100%
Розмір і крій
| Жіноча темно-синя сукня від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_9061
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














