Футболки та Поло від HUGO BOSS
Жіноче шерстяне сіре поло
7 956 6 365 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | S | M | L |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + | + | + |
Опис
Жіноче шерстяне поло Hugo Boss. Модель сірого кольору. Приталений крій. Класичний комір. Короткий рукав. Застібка на гудзики.
| Жіноче шерстяне сіре поло від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_9874 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XS, S, M, L |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | 50543977 041 |
Склад
60% Virgin wool 40% Polyamide
Розмір і крій
| Жіноче шерстяне сіре поло від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_9874
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














