Black Friday 2022 від Red Valentino
Жіноча пишна сукня в жовтому кольорі
58 344 46 675 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 | 42 |
|---|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + | + |
Опис
Жіноча пишна сукня в жовтому кольорі Red Valentino. Модель з прозорою спинкою і рюшами, падаючими на плечі. Жіноче коктейльне плаття від Ред Ваелнтіно з замком на спині і завдовжки до колін.
| Жіноча пишна сукня в жовтому кольорі від Red Valentino деталі: | |
| Код товару | RED_VALENTINO_128 |
| Бренд | Red Valentino |
| Тип | Black Friday 2022 |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | товари -80% |
| Доступні розміри | 40, 42 |
| Колір | Жовтий |
| Артикул виробника | 128 |
Склад
100% полиэстер
Розмір і крій
| Жіноча пишна сукня в жовтому кольорі від Red Valentino розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RED_VALENTINO_128
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок























