Плаття від HUGO BOSS
Жіноче плісироване плаття бордового кольору
18 564 14 851 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M |
|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + |
Опис
Жіноче плаття Hugo Boss. Модель бордового кольору. Кругла горловина. Короткий рукав. Еластична тканина. Плісе по низу виробу.
| Жіноче плісироване плаття бордового кольору від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10521 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | M |
| Колір | Бордовий |
| Артикул виробника | 50535658 505 |
Склад
100% Polyester
Розмір і крій
| Жіноче плісироване плаття бордового кольору від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10521
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














