Black Friday 2022 від Max Mara
Жіноче плаття в яскравий дрібний принт
26 156 20 925 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 42 |
|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + |
Опис
Жіноча сукня Max Mara. Модель бордового кольору у яскравий дрібний принт. Довжина до колін. Пояс у тон.
| Жіноче плаття в яскравий дрібний принт від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_426 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Black Friday 2022 |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | товари -70% |
| Доступні розміри | 42 |
| Колір | З принтом |
| Артикул виробника | 52210827600 |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Жіноче плаття в яскравий дрібний принт від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_426
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















