Плаття від Pennyblack
Жіноча сукня синьго кольору з бавовни
9 776 7 821 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 | 40 |
|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + |
Опис
Жіноча сукня PennyBlack. Модель синього кольору. Довжина міді. Модель з відкритою спиною та зав’язкою на шиї. Вільний крій.
| Жіноча сукня синьго кольору з бавовни від Pennyblack деталі: | |
| Код товару | PENNYBLACK_6 |
| Бренд | Pennyblack |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 38, 40 |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 2611221183 008 |
Склад
Fabric 100% Cotton
Розмір і крій
| Жіноча сукня синьго кольору з бавовни від Pennyblack розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: PENNYBLACK_6
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок























