Плаття від Love Moschino
Жіноча сукня з розрізами на плечах
15 652 10 956 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXS |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Жіноча сукня Love Moschino. Модель сірого кольору. Кругла горловина. Виріз на плечах. Довгі рукава.
| Жіноча сукня з розрізами на плечах від Love Moschino деталі: | |
| Код товару | LOVE_MOSCHINO_1109 |
| Бренд | Love Moschino |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2023 - 2024 |
| Доступні розміри | XXS |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | 232K1A049582133555 |
Склад
65% Viscosa 35% Polyamide
Розмір і крій
| Жіноча сукня з розрізами на плечах від Love Moschino розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: LOVE_MOSCHINO_1109
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














