Плаття від Elisabetta Franchi
ЖІноча сукня з ажурного трикотажу із декоративним елементом
20 020 16 016 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 | 40 | 42 | 44 |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + | + |
Опис
Жіноча сукня Elisabetta Franchi. Модель чорного кольору. Приталений крій. Еластична трикотажна тканина в рубчик. Глибокий V-подібний виріз. Відкрита лінія плечей. Металевий декоративний елемент на горловині. Без рукавів. Довжина міді.
| ЖІноча сукня з ажурного трикотажу із декоративним елементом від Elisabetta Franchi деталі: | |
| Код товару | ELISABETTA_FRANCHI_2358 |
| Бренд | Elisabetta Franchi |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 38, 40, 42, 44 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | AM16S61E2110 |
Склад
64%viscose 33%poliamid 03%elastane
Розмір і крій
| ЖІноча сукня з ажурного трикотажу із декоративним елементом від Elisabetta Franchi розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ELISABETTA_FRANCHI_2358
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок












































