Верхній одяг від HUGO BOSS
Жіноче пальто бежевого кольору
15 912 12 730 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 32 | 38 |
|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + |
Опис
Жіноче пальто Hugo Boss. Модель бежевого кольору. Застібка на гудзики. Дві бічні кишені. Брендовий логотип. Довжина по спинці 95см по спинці.
| Жіноче пальто бежевого кольору від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10604 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Верхній одяг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 32, 38 |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 50548583 222 |
Склад
100% Polyester
Розмір і крій
| Жіноче пальто бежевого кольору від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10604
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















