Футболки та Поло від HUGO BOSS
Жіноче молочне поло в смужку
8 528 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіноче поло Hugo Boss. Модель молочного кольору. Принт в смужку. Прямий крій. Класичний комір. Застібка на гудзики. Короткий рукав. Еластичні манжети та низ виробу. Натуральна вовна.
| Жіноче молочне поло в смужку від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10801 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 50545015 978 |
Склад
100% Virgin wool
Розмір і крій
| Жіноче молочне поло в смужку від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10801
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














