Black Friday 2022 від Ermanno Ermanno Scervino
Жіноче гарна сукня з мереживом на грудях
23 660 18 928 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Жіноча червона сукня з мереживом
| Жіноче гарна сукня з мереживом на грудях від Ermanno Ermanno Scervino деталі: | |
| Код товару | ERMANNO_ERMANNO_SCERVINO_107 |
| Бренд | Ermanno Ermanno Scervino |
| Тип | Black Friday 2022 |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | товари -80%-2 |
| Доступні розміри | 38 |
| Колір | Червоний |
| Артикул виробника | 107 |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Жіноче гарна сукня з мереживом на грудях від Ermanno Ermanno Scervino розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ERMANNO_ERMANNO_SCERVINO_107
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок




















