Плаття від Twinset
Жіноче коротке мереживне плаття
11 856 9 485 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 44 |
|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + |
Опис
Жіноче коротке мереживне плаття Twin Set. Модель з бежевою окремою підкладкою. Жіноче коротке мереживне плаття Твін Сет — відмінний вибір на вечірку.
| Жіноче коротке мереживне плаття від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWINSET_543 |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | товари -80% |
| Доступні розміри | 44 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 192TQ2022 |
Склад
100% Полиамид
Розмір і крій
| Жіноче коротке мереживне плаття від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWINSET_543
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














