Футболки та Поло від Bogner
Жіноче чорне вовняне поло
19 448 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 34 |
|---|---|
| DiForte Verde | + |
Опис
Жіноче поло Bogner. Модель чорного кольору. Прямий крій. Короткий рукав. Класичний комір з застібкою на блискавку. У сладі вовна та кашемір.
| Жіноче чорне вовняне поло від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5494 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2026 |
| Доступні розміри | 34 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 8685 SHARI 9950-026 |
Склад
70%Вовна 30%Кашемір
Розмір і крій
| Жіноче чорне вовняне поло від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5494
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














