Футболки та Поло від Bogner
Жіноче чорно-біле поло на короткий рукав
10 608 3 182 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіноче поло Bogner. Модель чорно-білого кольору. Короткий рукав. Принт в полоску. Класичний комір. Застібається на гудзики.
| Жіноче чорно-біле поло на короткий рукав від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_4963 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | |
| Колір | |
| Артикул виробника | 5639 WENDY 8943-S26 |
Склад
74% Cotton 21% Viskose 5% Elastane
Розмір і крій
| Жіноче чорно-біле поло на короткий рукав від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_4963
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















