Блузи з довгим рукавом від Elisabetta Franchi
Жіноче боді білого кольору із віскози
15 600 12 480 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 | 42 | 44 |
|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + |
Опис
Жіноче боді Elisabetta Franchi. Модель білого кольору. Прямий крій. Класичний комір з глибоким V-подібним вирізом. Довгі рукави. Золота фурнітура з логотипом бренду. Віскоза у складі.
| Жіноче боді білого кольору із віскози від Elisabetta Franchi деталі: | |
| Код товару | ELISABETTA_FRANCHI_2370 |
| Бренд | Elisabetta Franchi |
| Тип | Блузи з довгим рукавом |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 40, 42, 44 |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | CB00261E2360 |
Склад
100%viscose
Розмір і крій
| Жіноче боді білого кольору із віскози від Elisabetta Franchi розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ELISABETTA_FRANCHI_2370
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















