Плаття від Elisabetta Franchi
Жіноча бежева сукня на брителях в геометричний принт
22 776 18 221 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 | 42 | 44 |
|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + |
Опис
Жіноча сукня Elisabetta Franchi. Модель бежевого та чорного кольору. Геометричний принт. Еластична тканина. Довжина міді. А-силует. Акцентні чорні бретелі з брендовим логотипом.
| Жіноча бежева сукня на брителях в геометричний принт від Elisabetta Franchi деталі: | |
| Код товару | ELISABETTA_FRANCHI_2361 |
| Бренд | Elisabetta Franchi |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 40, 42, 44 |
| Колір | Різнобарвний |
| Артикул виробника | AM27S62E2E84 |
Склад
57%viscose 40%poliamid 03%elastane
Розмір і крій
| Жіноча бежева сукня на брителях в геометричний принт від Elisabetta Franchi розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ELISABETTA_FRANCHI_2361
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок





















