Футболки та Поло від Bogner
Жіноче біле поло в смужку
10 400 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 34 | 36 | 38 | 40 |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | + | + | + | + |
| DiForte Verde | - | + | + | + |
Опис
Жіноче поло Bogner. Модель білого кольору. Принт у смужку. Приталений крій. Класичний комір. Застібка на гудзики. Короткий рукав.
| Жіноче біле поло в смужку від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5474 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2026 |
| Доступні розміри | 34, 36, 38, 40 |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 5639 WENDY 8943-S78 |
Склад
74%Бавовна 21%Поліестер 5%Еластан
Розмір і крій
| Жіноче біле поло в смужку від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5474
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














