Black Friday 2022 від Elisabetta Franchi
Жіноче ажурне плаття в смарагдовому кольорі
20 696 16 557 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 | 40 |
|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + |
Опис
Жіноче ажурне плаття в смарагдовому кольорі Elisabetta Franchi. Модель з рюшами на рукавах і внизу сукні. Жіноче плаття Елізабетта Франчі підійде під будь-який захід.
| Жіноче ажурне плаття в смарагдовому кольорі від Elisabetta Franchi деталі: | |
| Код товару | ELISABETTA_FRANCHI_580 |
| Бренд | Elisabetta Franchi |
| Тип | Black Friday 2022 |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | товари -80% |
| Доступні розміри | 38, 40 |
| Колір | Темно-зелений |
| Артикул виробника | 580 |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Жіноче ажурне плаття в смарагдовому кольорі від Elisabetta Franchi розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ELISABETTA_FRANCHI_580
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок




















