Піджак оверсайз від Twinset
Жіночий жовтий піджак на гудзики
25 064 20 051 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 | 42 |
|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + |
Опис
Жіночий піджак Twin set. Модель жовтого кольору. Дві бічні кишені. Застібка на гудзики. Довгий рукав.
| Жіночий жовтий піджак на гудзики від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWIN_SET_3776 |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Піджак оверсайз |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | 40, 42 |
| Колір | Жовтий |
| Артикул виробника | 251TP2760/12140 |
Склад
78%CO 22%LI FOD:68%AC 32%PL
Розмір і крій
| Жіночий жовтий піджак на гудзики від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWIN_SET_3776
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок




















