Піджак кежуал від Max Mara
Жіночий жакет шоколадного кольору
23 764 19 011 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M |
|---|---|
| DiForte Verde | + |
Опис
Жіночий жакет Max Mara. Модель коричневого кольору. Застібка на один гудзик. Вільний крій. Відкладний комір. Дві кишені з клапанами. Прорізна кишеня на грудях.
| Жіночий жакет шоколадного кольору від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1602 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Піджак кежуал |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | M |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | 2525046081 003 |
Склад
Fabric 52% Acetate, 48% Cotton Lining 100% Polyester Sleeves lining 65% Acetate, 31% Polyamide, 04% Elastane
Розмір і крій
| Жіночий жакет шоколадного кольору від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1602
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок
























