Кофти та Светри від Bogner
Жіночий зелений светр з натуральної вовни
19 448 15 558 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 34 | 40 | 42 | 44 |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | + | + | + | + |
Опис
Жіночий светр Bogner. Модель зеленого кольору. Прямий вільний крій. Довгий рукав. Комір-стійка з фактурною в’язкою Декорований контрастною підкладкою у зоні горловини та манжетів. Дрібний металевий логотип збоку.
| Жіночий зелений светр з натуральної вовни від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5231 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 34, 40, 42, 44 |
| Колір | Зелений |
| Артикул виробника | 8667 LYSANNE 6090-094 |
Склад
100% Virgin Wool
Розмір і крій
| Жіночий зелений светр з натуральної вовни від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5231
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















