Довгі пуховики від Red Valentino
Жіночий утеплений плащ чорного кольору
47 164 37 731 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 44 |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Жіночий плащ Red Valentino. Модель чорного кольору з поясом на талії. Пуховик середньої довжини з мереживною підкладкою.
| Жіночий утеплений плащ чорного кольору від Red Valentino деталі: | |
| Код товару | RED_VALENTINO_431 |
| Бренд | Red Valentino |
| Тип | Довгі пуховики |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Зима 2021 - 2022 |
| Доступні розміри | 44 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | WR3CK00Q63K |
Склад
100% polyamide
Розмір і крій
| Жіночий утеплений плащ чорного кольору від Red Valentino розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RED_VALENTINO_431
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














