Довгі пуховики від STILNOLOGY
Жіночий подевжений пуховик чорного кольору
57 200 45 760 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 44 | 46 | 48 |
|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + |
Опис
Жіноче пальто Stilnology. Модель чорного кольору. Довгий рукав. Дві бічні кишені. Капюшон. Брендовий логотип на рукаві. Застібка на блискавку.
| Жіночий подевжений пуховик чорного кольору від STILNOLOGY деталі: | |
| Код товару | STILNOLOGY_137 |
| Бренд | STILNOLOGY |
| Тип | Довгі пуховики |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 44, 46, 48 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 85T514 001 |
Склад
46%PL 33%PA 21%CO - LINING: 100% PA GOOSE DOWN PADDING
Розмір і крій
| Жіночий подевжений пуховик чорного кольору від STILNOLOGY розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: STILNOLOGY_137
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















