Піджак оверсайз від Emporio Armani
Жіночий твідовий оверсайз жакет
51 480 36 036 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 36 | 38 | 40 |
|---|---|---|---|
| DiForte Emporio Armani ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + |
Опис
Жіночий блэйзер Emporio Armani. Модель бежевого кольору. Виконаний із твідової тканини. Однобортний фасон. Широкі лацкани.
| Жіночий твідовий оверсайз жакет від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_9228 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Піджак оверсайз |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2024 |
| Доступні розміри | 36, 38, 40 |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 3D2B84 2NFZZ F126 |
Склад
COTTON 90% FLAX 06% POLYAMIDE 03% POLYESTER 01%
Розмір і крій
| Жіночий твідовий оверсайз жакет від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_9228
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














