Топи від Ralph Lauren
Жіночий топ з вишитим логотипом
7 020 5 616 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L |
|---|---|---|
| Paul&Shark Львов, Площа Соборна, 14 +380 63 066 78 88 | + | + |
Опис
Жіночий топ Ralph Lauren. Мода білого кольору. Вишитий логотип на грудях. Вкорочена модель. Планка з ґудзиками із коміром.
| Жіночий топ з вишитим логотипом від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_2681 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Топи |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | M, L |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 211965104001 |
Склад
97% COTTON 3% ELASTANE
Розмір і крій
| Жіночий топ з вишитим логотипом від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_2681
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














