Кофти та Светри від Cappellini
Жіночий светр з малюнком
18 304 5 512 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 44 |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Жіночий светр Cappellini. Модель білого кольору. Малюнок на грудях. Еластичний комір та манжети. В складі є шерсть.
| Жіночий светр з малюнком від Cappellini деталі: | |
| Код товару | CAPPELLINI_1015 |
| Бренд | Cappellini |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | 44 |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | M99699F07 A9100 A48 |
Склад
53% WP 33% PA 14% WV
Розмір і крій
| Жіночий светр з малюнком від Cappellini розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: CAPPELLINI_1015
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















