Кофти та Светри від Ermanno Ermanno Scervino
Жіночий светр з фактурною в’язкою
41 184 32 947 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 46 |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Жіночий светр Ermanno Ermanno Scervino. Модель білого кольору. Прямий крій. Фактурна в’язка. V-подібний комір. Спущена лінія плечей. Довгий рукав. Еластичні манжети. У складі вовна та кашемір.
| Жіночий светр з фактурною в’язкою від Ermanno Ermanno Scervino деталі: | |
| Код товару | ERMANNO_ERMANNO_SCERVINO_1380 |
| Бренд | Ermanno Ermanno Scervino |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 46 |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 57T M003 E53 D47EM003E53 |
Склад
70%Wool 30%Cashmere
Розмір і крій
| Жіночий светр з фактурною в’язкою від Ermanno Ermanno Scervino розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ERMANNO_ERMANNO_SCERVINO_1380
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















