Кофти та Светри від Max Mara
Жіночий светр молочного кольору з буквами
13 988 11 190 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | S | L |
|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + |
Опис
Жіночий светр Max Mara. Модель молочного кольору. Виріб покритий буквами. У складі бавовна. Прямий крій. Довгий рукав. Кругла горловина.
| Жіночий светр молочного кольору з буквами від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1883 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | XS, S, L |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 2615361171 003 |
Склад
fabric 60% Cotton, 40% Acrylic
Розмір і крій
| Жіночий светр молочного кольору з буквами від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1883
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок





















