Кофти та Светри від EA7
Жіночий светр молочного кольору
10 348 8 278 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXS | S | M | XL |
|---|---|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + | + |
Опис
Жіночий светр EA7. Модель молочного кольору. Довгий рукав. Висока горловина. У складі вовна. Прямий крій. Брендовий логотип.
| Жіночий светр молочного кольору від EA7 деталі: | |
| Код товару | EA7_10912 |
| Бренд | EA7 |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XXS, S, M, XL |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 7W000698 AF17576 M0162 |
Склад
COMPOSITION MAIN FABRIC: 50% VIRGIN WOOL, 50% ACRYLIC COLLAR FABRIC: 40% VIRGIN WOOL, 40% ACRYLIC, 16% POLYESTER, 3% POL
Розмір і крій
| Жіночий светр молочного кольору від EA7 розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EA7_10912
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



























