Кофти та Светри від HUGO
Жіночий светр крупної в’язки
9 048 6 334 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S |
|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + |
Опис
Жіночий светр Hugo. Модель фіолетового кольору. Об’ємна в’язка. Брендова нашивка. Люрексова нитка.
| Жіночий светр крупної в’язки від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_8657 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | S |
| Колір | фіолетовий |
| Артикул виробника | 50522552 510 |
Склад
44% Cotton 23% Acrylic 23% Wool 10% Alpaca
Розмір і крій
| Жіночий светр крупної в’язки від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_8657
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















