Кофти та Светри від TONET
Жіночий светр з шерсті та кашеміру
20 488 16 390 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 42 |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Жіночий светр Tonet. Модель молочного кольору. По низу виробу полоса сірого кольору. У складі є шерсть та кашемір.
| Жіночий светр з шерсті та кашеміру від TONET деталі: | |
| Код товару | TONET_125 |
| Бренд | TONET |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | 42 |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | TO 2439/0004 |
Склад
50% MERINO EF WOOL 35% CASHMERE 15% POLYAMID
Розмір і крій
| Жіночий светр з шерсті та кашеміру від TONET розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TONET_125
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















