Кофти та Светри від Emporio Armani
Жіночий шерстяний светр з надписом
19 656 15 725 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M | XL |
|---|---|---|---|
| DiForte Emporio Armani ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + |
Опис
Жіночий светр Emporio Armani. Модель чорного кольору. Принт зі стразами. Круглий комір. Вільний крій.
| Жіночий шерстяний светр з надписом від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_10992 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | S, M, XL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | EW002760 AF19915 UC001 |
Склад
COMPOSITION MAIN FABRIC: 90% VIRGIN WOOL, 10% CASHMERE COLLAR FABRIC: 90% VIRGIN WOOL, 10% CASHMERE MAIN RIB DETAIL: 87%
Розмір і крій
| Жіночий шерстяний светр з надписом від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_10992
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок























