піджак в клітку від HUGO BOSS
Жіночий шерстяний піджак в клітинку
26 572 21 258 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 |
|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + | + | + |
Опис
Жіночий піджак Hugo Boss. Модель молочного кольору. Тканина в принт «клітинка». Прямий крій. Комір з лацканами. Застібка на гудзики. Довгий рукав. Дві бічні кишені. Розріз ззаду.
| Жіночий шерстяний піджак в клітинку від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10866 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | піджак в клітку |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 32, 34, 36, 38, 40 |
| Колір | Різнобарвний |
| Артикул виробника | 50555334 963 |
Склад
99% Virgin wool 1% Elastane
Розмір і крій
| Жіночий шерстяний піджак в клітинку від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10866
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














