Black Friday 2022 від Montecore
Жіночий пуховик — пальто з сірим хутром
107 276 85 821 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 | 42 |
|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + |
Опис
Жіночий пуховик — пальто з сірим хутром Montecore.
| Жіночий пуховик — пальто з сірим хутром від Montecore деталі: | |
| Код товару | MONTECORE_55 |
| Бренд | Montecore |
| Тип | Black Friday 2022 |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | товари -70% |
| Доступні розміри | 40, 42 |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | 55 |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Жіночий пуховик — пальто з сірим хутром від Montecore розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MONTECORE_55
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок
















