Довгі пуховики від Max Mara
Жіночий пуховик коричневого кольору
32 344 9 703 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіночий пуховик Max Mara. Модель коричневого кольору. Довгий рукав. Застібка на блискавку. Дві бічні кишені. Регульований капюшон.
| Жіночий пуховик коричневого кольору від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1778 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Довгі пуховики |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | 2525496072 009 |
Склад
Fabric 100% Polyamide Lining 100% Polyamide - Exclusive of decoration With Quilting virgin down
Розмір і крій
| Жіночий пуховик коричневого кольору від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1778
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














