Класичний піджак від HUGO BOSS
Жіночий піджак ментолового кольору
15 912 12 730 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 |
|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + | + | + |
Опис
Жіночий піджак Hugo Boss. Модель ментолового кольору. Прямий крій. Комір з лацканами. Застібка на гудзик. Довгий рукав. Дві бічні кишені. Розріз ззаду. Брендовий логотип на комірі.
| Жіночий піджак ментолового кольору від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10885 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Класичний піджак |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 32, 34, 36, 38, 40 |
| Колір | Ментоловий |
| Артикул виробника | 50556336 434 |
Склад
65% Viscose 30% Polyamide (recycled) 5% Elastane
Розмір і крій
| Жіночий піджак ментолового кольору від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10885
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














