Класичний піджак від Max Mara
Жіночий піджак чорного кольору
15 860 12 688 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M |
|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + |
Опис
Жіночий піджак Max Mara. Модель чорного кольору. Довгий рукав. Застібка на гудзики. Дві кишені. У складі бавовна.
| Жіночий піджак чорного кольору від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1663 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Класичний піджак |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | S, M |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 2525916041 005 |
Склад
Outer fabric 38% Lyocell, 33% Cotton, 23% Polyester, 06% Elastane Inner fabric 100% Polyester Lining 95% Polyester, 05%
Розмір і крій
| Жіночий піджак чорного кольору від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1663
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














