Футболки без рукавів від HUGO
Жіночий молочний топ на короткий рукав
6 916 5 533 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L |
|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + |
Опис
Жіночий топ Hugo. Модель білого кольору з фактурною вертикальною в’язкою. Прямий крій. Короткі рукави. Комір-стійкою. Виготовлений з еластичного трикотажу.
| Жіночий молочний топ на короткий рукав від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10060 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Футболки без рукавів |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | M, L |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 50542598 118 |
Склад
76% Viscose 24% Polyamide
Розмір і крій
| Жіночий молочний топ на короткий рукав від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10060
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















