Кофти та Светри від EA7
Жіночий молочний светр з малюнком
14 612 11 690 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | L |
|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + |
Опис
Жіночий светр ЕА7. Модель молочного кольору. Прямий силует. Кругла горловина. Декоративна аплікація на грудях. Еластичні манжети та нижній край. Вовна у складі.
| Жіночий молочний светр з малюнком від EA7 деталі: | |
| Код товару | EA7_10915 |
| Бренд | EA7 |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | S, L |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 7W000700 AF17574 M0159 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 50% ACRYLIC, 50% VIRGIN WOOL RIB DETAILS: 47% ACRYLIC, 47% VIRGIN WOOL, 5% POLYAMIDE, 1% ELASTANE
Розмір і крій
| Жіночий молочний светр з малюнком від EA7 розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EA7_10915
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















