Піджак кежуал від HUGO BOSS
Жіночий молочний піджак з поясом
13 260 10 608 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 36 | 40 |
|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + |
Опис
Жіночий піджак Hugo Boss. Модель молочного кольору. Комір з лацканами. V-подібний виріз. Застібка на один гудзик. Пояс у тон по талії. Дві накладні кишені.
| Жіночий молочний піджак з поясом від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_7146 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Піджак кежуал |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2024 |
| Доступні розміри | 36, 40 |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 50515635 118 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Жіночий молочний піджак з поясом від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_7146
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















