Піджак кежуал від TONET
Жіночий ллянний піджак
36 192 28 954 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Жіночий піджак Tonet. Модель бежевого кольору. Застібається на гудзики. Розпірка позаду. Натуральний льон.
| Жіночий ллянний піджак від TONET деталі: | |
| Код товару | TONET_206 |
| Бренд | TONET |
| Тип | Піджак кежуал |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | 40 |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | TO 1604/0120 |
Склад
88% LINEN 12% NYLON
Розмір і крій
| Жіночий ллянний піджак від TONET розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TONET_206
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














