Піджак кежуал від Emporio Armani
Жіночий червоний шкіряний жакет
67 548 47 284 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 42 | 46 |
|---|---|---|
| DiForte Emporio Armani ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + |
Опис
Жіночий піджак Emporio Armani. Модель червоного кольору. Застібається на гудзики. Глибокий виріз. Ряд гудзиків на рукавах.
| Жіночий червоний шкіряний жакет від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_10039 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Піджак кежуал |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | 42, 46 |
| Колір | малиновий |
| Артикул виробника | EW000323 AF10896 U4169 |
Склад
LAMB LEATHER 100% - LINING: POLYESTER 94% ELASTANE 06%
Розмір і крій
| Жіночий червоний шкіряний жакет від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_10039
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














