Класичний костюм від HUGO BOSS
Жіночий костюм з силуетним жакетом
36 088 28 870 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 36 | 38 | 40 |
|---|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + | + |
Опис
Жіночий костюм Hugo Boss. Модель коричневого кольору. Силуетний піджак з кишенями з клапаном. Брюки вільного крою.
| Жіночий костюм з силуетним жакетом від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_8287 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Класичний костюм |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | 36, 38, 40 |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | 50525048 963 |
Склад
44% Viscose 26% Wool 20% Polyester 9% Polyamide 1% Elastane
Розмір і крій
| Жіночий костюм з силуетним жакетом від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_8287
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















