короткі пуховики від Herno
Жіночий короткий пуховик з капюшоном
39 988 11 996 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіночий пуховик Herno. Модель сірого кольору. Довгий рукав. Застібка на блискавку. Капюшон. Дві бічні кишені. Висока горловина.
| Жіночий короткий пуховик з капюшоном від Herno деталі: | |
| Код товару | HERNO_460 |
| Бренд | Herno |
| Тип | короткі пуховики |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | |
| Артикул виробника | PI002161D - 12751 - 9487 |
Склад
MAIN FABRIC: EXTERNAL LAYER: 100% POLYESTER SEQUIN: POLYESTER LINING: 100% POLYAMIDE / NYLON PADDING (FEATHER): 80% DOWN
Розмір і крій
| Жіночий короткий пуховик з капюшоном від Herno розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HERNO_460
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















