Піджак кежуал від Marella
Жіночий коричневий замшевий піджак
24 960 19 968 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 44 | 46 |
|---|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + | + |
Опис
Жіночий піджак Marella. Модель коричневого кольору. Натуральна замша. Прямий крій. Двобортний комір. Застібка на гудзики. Довгий рукав. Дві бічні кишені. Розріз ззаду.
| Жіночий коричневий замшевий піджак від Marella деталі: | |
| Код товару | MARELLA_52 |
| Бренд | Marella |
| Тип | Піджак кежуал |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 44, 46 |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | 2613441014 002 |
Склад
in leather of Goat leather Lining 100% Polyester
Розмір і крій
| Жіночий коричневий замшевий піджак від Marella розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MARELLA_52
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














