Комбінезони з брюками від Ermanno Ermanno Scervino
Жіночий комбінезон з брюками і регульованим поясом
40 196 20 098 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіночий комбінезон Ermanno Ermanno Scervino з брюками і регульованим поясом. Модель чорного кольору з V-вирізом на короткий рукав. Жіночий комбінезон Ерман Ерман Скервіно допоможе створити ідеальний вечірній образ.
| Жіночий комбінезон з брюками і регульованим поясом від Ermanno Ermanno Scervino деталі: | |
| Код товару | ERMANNO_ERMANNO_SCERVINO_562 |
| Бренд | Ermanno Ermanno Scervino |
| Тип | Комбінезони з брюками |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2021 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | UT02 GIS |
Склад
94% Вискоза 6% Эластан
Розмір і крій
| Жіночий комбінезон з брюками і регульованим поясом від Ermanno Ermanno Scervino розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ERMANNO_ERMANNO_SCERVINO_562
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



























